Sport-Thieme Jongleerdoeken-Set „Nylon“

Het doek voor jongleren, rithmiek en dans

★★★★★

4,7 van 5

|

96 Beoordelingen

70 keer verkocht in de afgelopen 30 dagen

Art.-nr.: W0-B62650018

Hoeveelheid

6-delige set

Variantenoverzicht

€ 13,50 /6-delige set

Alle prijzen incl. BTW, verzendkosten niet inbegrepen

Verzendkosten voor Sport-Thieme Jongleerdoeken-Set „Nylon“

Informatie over verzendkosten is momenteel niet beschikbaar.

 
  • Levertijd: vr 23-10 – di 27-10
  • 100 dagen retourbeleid
  • 3 jaar Sport-Thieme handelaarsgarantie
Gekopieerd naar klembord
Sport-Thieme
De Sport-Thieme Jongleerdoeken-Set „Nylon“ bestaat uit 6 doeken en vliegen bijna zoals in slow motion.
  • Speciaal voor beginners, individueel en groepsjongleren
  • Heldere neonkleuren
  • Gezoomde randen

Beschrijving van het product

Ontdek de kleurrijke Sport-Thieme Jongleerdoeken-Set „Nylon“
Laat uw jongleervaardigheden de vrije loop met de Sport-Thieme Jongleerdoeken-Set „Nylon“. Gooi de kleurrijke doeken in de lucht en vang ze opnieuw - een uitstekende oefening voor zowel jongleren als het toevoegen van een visueel element aan ritmiek en dans. Deze vederlichte jongleerdoeken zijn getest en aanbevolen door de 'Deutsche Akademie Aktionskreis Psychomotorik e.V.'

Beweging in slow motion
Gemaakt van een zachte, lichte stof, zweven de Sport-Thieme Jongleerdoeken langzamer door de lucht dan een traditionele jongleerbal, waardoor ze gemakkelijker zijn op te vangen. Dit bevordert de motivatie om te blijven oefenen.

De Sport-Thieme Jongleerdoeken in een praktische set]
De doeken worden geleverd in een praktische set - telkens één doek in de neonkleuren roze, rood, oranje, geel, groen en blauw. De jongleerdoeken zijn niet alleen populair voor jongleren, maar worden ook veel gebruikt als ritmiekdoeken in dans- en gymnastieklessen. Tip: jongleren op muziek in groep voor nog meer plezier!

Productdetails:
  • Neonkleuren: roze, rood, oranje, geel, groen en blauw
  • Materiaal: 100% nylon
  • Wasbaar tot 30 °C
  • Beschikbaar in de afmetingen 45x45 cm of 65x65 cm

De Sport-Thieme Jongleerdoeken-Set „Nylon“ is een uitstekende keuze voor het aanleren en verbeteren van jongleervaardigheden op een leuke en visueel aantrekkelijke manier.
De Sport-Thieme Jongleerdoeken-Set „Nylon“ met zoveel gebruiksmogelijkheden Gebruik de doeken in bewegingsruimtes, turnzalen, therapie of trainingsruimtes voor volwassenonderricht. Of wat dacht je van een doekendans tijdens het volgende dansuurtje, of tover een bonte fantasiewereld tijdens kindercircus: deze jongleerdoeken zullen de ster zijn.

Sport-Thieme Jongleerdoeken-Set „Nylon“ online te bestellen bij Sport-Thieme.

Bevat in sets

ProductPrijs
Psychomotoriek-Set 'dakp basis'

1977123 - Psychomotoriek-Set 'dakp basis'

€ 529
Sport-Thieme Jongleerset „Beginners“

1359220 - Sport-Thieme Jongleerset „Beginners“

€ 305
Sport-Thieme Jongleerset „Groot“

1361719 - Sport-Thieme Jongleerset „Groot“

€ 1.219
Sport-Thieme Jongleerset Reuze jongleerset

1361706 - Sport-Thieme Jongleerset Reuze jongleerset

€ 1.625

Productinformatie

Informatie over productveiligheid:
De in de EU gevestigde marktdeelnemer is verantwoordelijk voor dit product.

Sport-Thieme
Helmstedter Straße 40
38368 Grasleben

ccs@sport-thieme.de
+49 (0) 5357 18181

Waarschuwing!

Niet geschikt voor kinderen jonger dan 3 jaar.

Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene.

Garantie & wettelijke garantie

Wettelijke garantie

Voor consumenten geldt de wettelijke garantie.

Fabrieksgarantie

Garantiegever: Sport-Thieme

Duur: 3 jaar

Meer informatie

Sport-Thieme handelaarsgarantie

Sport-Thieme geeft u op dit artikel een vrijwillige handelaarsgarantie van 3 jaar volgens de garantievoorwaarden.

Meer informatie

Product beoordelingen (96)

★★★★★  4,7 van de 5 sterren
Door AI gegenereerde samenvatting van klantrecensies
De Sport-Thieme-jongleerdoekenset „Nylon“ wordt door veel klanten geprezen om zijn mooie kleuren en de goede afwerking . De doeken zijn veelzijdig inzetbaar en lenen zich uitstekend voor diverse activiteiten zoals gymnastiek, dans of kindersport. Vooral de eenvoudige bediening wordt zeer gewaardeerd, wat zowel kinderen als volwassenen veel plezier bezorgt.
Hoe onze geverifieerde klantenbeoordelingen werken
Alleen klanten die het artikel bij ons hebben gekocht en een uitnodiging voor een beoordeling hebben ontvangen, kunnen productbeoordelingen schrijven. Als auteur van een beoordeling helpt u andere klanten meer te weten te komen over het product en het gebruik ervan. Als lezer kunnen beoordelingen u helpen te beslissen of het het juiste product voor u is.
7123200
★★★★★

Jongleerdoeken

Snelle levering, goed afgewerkt, mooie, vrolijke kleuren, ideaal voor gymnastiek. Bevordert beweeglijkheid, coördinatie, evenwicht, vrolijkheid enz.

Deze beoordeling is vertaald met DeepL.
Origineel tonen
  • 5/5 ★ Kwaliteit
  • 5/5 ★ Ontwerp
  • 5/5 ★ Functionaliteit
Sigrid 
|
 Beoordeeld op: 8 sep 2026 
|
 Ik raad dit product aan 👍
★★★★☆

Het materiaal voelt een beetje onprettig aan

Ik vind de witte bandjes met het opschrift „Sport Thieme“ niet mooi en ik moest ze met veel moeite afknippen.

Deze beoordeling is vertaald met DeepL.
Origineel tonen
  • 3/5 ★ Kwaliteit
  • 5/5 ★ Ontwerp
  • 4/5 ★ Functionaliteit
Tatjana 
|
 Beoordeeld op: 3 sep 2026 
|
 Ik raad dit product aan 👍
★★★★☆

Alles was goed behalve de afwerking

Helaas waren de sjaals niet goed genaaid. Eentje was al gerafeld of gescheurd aan de rand. Voor de rest was alles prima

Deze beoordeling is vertaald met DeepL.
Origineel tonen
  • 3/5 ★ Kwaliteit
  • 5/5 ★ Ontwerp
  • 5/5 ★ Functionaliteit
Andrea 
|
 Beoordeeld op: 15 feb 2026 
|
 Ik raad dit product aan 👍

Alle beoordelingen (96)

Stel een vraag over het product:

Sport-Thieme Jongleerdoeken-Set „Nylon“

Sport-Thieme Jongleerdoeken-Set „Nylon“

Het doek voor jongleren, rithmiek en dans

Vul alle velden met een * in.

Abonneer u op de nieuwsbrief Sport-Thieme
Ja, ik wil graag de gepersonaliseerd nieuwsbrief van Sport-Thieme. U kunt uw toestemming op elk gewenst moment intrekken.
Captcha-Image
Om te bevestigen dat u een mens bent, voert u de letters of cijfers in het kleine lege veld in.

Duurzaamheid

Transparantie en verantwoordelijkheid
Wij geloven in duidelijke, op gegevens gebaseerde informatie over de duurzaamheid van dit product. Openheid is belangrijk voor ons: we delen wat we weten en werken actief aan wat we kunnen verbeteren. Bedankt dat je deel uitmaakt van deze reis.

Totaal CO₂

De totale CO₂-footprint voor de materialen en het transport voor dit product is 0,47 kg.

De CO₂-voetafdruk van dit product is gelijk aan het rijden van een gemiddelde auto gedurende 3 km.

Dit is gebaseerd op gemiddelde waarden (150 g CO₂/km) en kan variëren afhankelijk van de rijomstandigheden en het type voertuig.

Duurzaamheid betekent meer dan alleen lage CO₂-uitstoot. Naast de ecologische voetafdruk door productie en transport, behoren hoogwaardige materialen en een lange levensduur tot de belangrijkste duurzaamheidskenmerken van een product. Houd bij de keuze van een product niet alleen rekening met de CO₂-uitstoot, maar ook met de kwaliteit en levensduur.

Transportgegevens

Bij het transport van het artikel van de productielocatie naar ons magazijn komt gemiddeld 0,011 kg CO₂-equivalenten vrij.

TransporttypeAfstand in kmCO₂e in kg
Containerschip12.4080,009
Vrachtwagen6550,002

We berekenen de afstand tussen ons logistiek centrum en de productielocaties op basis van het betreffende land:

  • Per schip: afstand tussen de grootste zeehaven van het land en Hamburg.
  • Per vrachtwagen: afstand tussen de hoofdstad van het productieland en ons logistiek centrum.
  • Per lucht: afstand tussen de grootste luchthaven van het land en Hannover.

Bij gemengde transporten berekenen we het aandeel van de afstanden per vervoersmiddel.

Voorbeeld: Bij zeetransport per containerschip zijn extra transporten per vrachtwagen nodig van de productielocatie naar de haven van het productieland en van de haven van Hamburg naar het logistiek centrum in Haldensleben.

Materiaal details

Alle materialen voor dit product genereren gemiddeld 0,46 kg CO₂-equivalenten.

MateriaalBedrag in percentageCO₂e in kg
Nylon (Textil, gewebt)100%0,459
Productieland

De productie of de laatste belangrijke verwerking van het artikel vond plaats in: IN.

Voor meer informatie, klik op de vakjes.

Deze gegevens zijn gebaseerd op het huidige artikelnummer: W0-B62650018

Alle varianten in één overzicht

Varianten van Sport-Thieme Jongleerdoeken-Set „Nylon“LevertijdPrijs

23-10 - 27-10

€ 10,50

23-10 - 27-10

€ 13,50

Aanmelden of registreer opnieuw

Aanmelden

of

Profiteer van je eigen persoonlijke klantenaccount:

  • Overzicht bestellingen met retourenbeheer
  • Een verlanglijst maken
  • Beheer uw persoonlijke gegevens, afleveradressen, facturen en pakketserviceselectie
  • In het feedbackcentrum kun je onze service en producten beoordelen
Sport-Thieme Jongleerdoeken-Set „Nylon“ kopen Sport-Thieme